arama

Viaport Lunapark ( Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti Ne Kadar)

İstanbul Pendik’de Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezlerinden olan Viaport Outlet  Shopping, eğlence ve alışverişi birleştiriyor. Bünyesinde yer alan lunaparkla, İstanbul’un ziyaretçisi en bol AVM’lerinden olan Viaport, sizin ve çocuklarınız için harika bir eğlence merkezi.

İçinde 188 mağazası bulunan alışveriş merkezi, özellikle üstü açık konsepti ve lunaparkı ile dikkat çekiyor. Her yaştan ziyarteçinin uğrak yeri olan lunaparkta her zevke uygun bir eğlence aracı mevcut. Adrenalin sevenler, macera arayanlar ya da çocuğu için gelen aileler, gençler lunaparkın içinde yer alan ünitelerden seçip keyifli vakit geçiriyorlar. Çarpışan araba meraklıları için büyük bir alan ziyaretçilerini bekliyor. Aynı zamanda adrenalin sevenler de unutulmamış. Bunun için Rocket adında araca binmeniz yeterli. Çocuklar için ise cuf cuf tren düşünülmüş. Çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesi için daha pek çok ünite hazırlayan Viapark Lunaparkda dev oyuncaklarının keyfini çıkaracaksınız.

Yetişkinler için düzenlenen ünitelerin başında Ranger geliyor. Bu alet sizi 17 metre yükseğe çıkarıp,  aynı hızla aşağı indiriyor. Gondola binip havada ileri geri gidebileceğinizi düşünüyorsanız deneyebilirsiniz. Robocop, 24 kişinin birlikte havada döndüğü bir düzenek olarak hazırlanmış. Yetişkinler için daha pek çok ünite bulunuyor. Çocuklar için de fazlasıyla oyuncak var. Atlı karınca, samba balon, dönme dolap, uçak, helikopter, trambolin, kanguru, su kanosu bunlardan sadece bir kaçı.

Viaport Lunapark, İstanbul Anadolu Yakası’nın en eğlenceli yerlerinden biri. Özellikle çocuklu ailelerin çocuklarına lunapark heyacanını yaşatabilecekleri ve alışveriş yapabilecekleri bir ortam sunuyor.

Viaport Lunapark Nerede?

Viaport Lunapark, İstanbul Anadolu Yakası’nda Pendik ilçe sınırlarının içinde yer alıyor. TEM Otoyolu’nun hemen yanında kurulan AVM’nin lunaparkına ulaşım oldukça kolay. Anadolu Yakası’nın eğlence ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Viaport Lunapark’a yalnızca Anadolu Yakası’dan değil, yakın illerden ve Avrupa Yakası’ndan gelen ziyaretçi sayısı da bir hayli fazla. Pendik’de yer alan lunaparkın adresi Yenişehir Mahallesi, Dedepaşa Caddesi, No:19 Viaport Pendik İstanbul.

Viaport Lunapark’a Nasıl Gidilir?

Viaport Lunapark’a özel aracınızla geliyorsanız eğer, takip etmeniz gereken tabele Sabiha Gökçen Havaalanı tabelası. TEM Otoyolu’nda havaalanı tabelasını takip edip, Kurtköy çıkışından çıkmanız yeterli olacaktır. Ardından Viaport ismini göreceksiniz. Bu tabelalar sizi lunaparka ulaştıracak.

Anadolu Yakası’nda otobüsle gelecekler için kullanmaları gereken hatlar, Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ümraniye, Maltepe ve Tuzla ilçelerinin hatları.

Viaport Lunapark’a, Avrupa Yakası’nda gelmek isteyenler metrobüsü kullanabilirler. Bunun için metrobüsün Uzunçayır Durağı’nda inmeleri gerekiyor. Ardından Kartal istikametine giden bir otobüse binecekler ve E11 nolu otobüsle de Viaport Lunapark’a ulaşabilirler.

Marmaray’ı kullanacak olan ziyaretçiler Ayrılıkçeşme Durağı’nda iniyorlar. Buradan tekrar E11 nolu otobüsle Viaport Lunapark’a ulaşmaları mümkün.

Taksim’den gelmek isteyenler ise 129T otobüsünü kullanıyorlar. Bahçeler Durağı’na kadar gelip buradan E11 nolu otobüsle Viaport Lunapark’a ulaşmış olacaklar.

Viaport Lunapark Giriş Ücretleri

Viaport Lunapak’ta her bir ünite ayrı olarak ücretlendirilmiş. Belli bir ücret sınırlaması koyulmamış. Kullandığınız ünitelerin farklı farklı fiyat düzenlemeleri mevcut. Bunun için giriş için çıkışta depozito iadesini alabileceğiniz kartlar alıyorsunuz. Bu kartalara yüklediğiniz krediler ile dilediğiniz üniteyi kullanbilirsiniz. Genel olarak fiyatlar 5 – 15 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.