arama

Vialand Viking

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Çoluk çocuk, eş dost gidilebilecek farklı mekanlardan birisi de eğlence merkezleri ve Tema Parklar’dır. Özellikle hafta sonu pikniklerinden, avm turlarından ve boş gezmelerden sıkıldıysanız eğer size bu farklı eğlenceli aktivite yerini önerebilirim. Vialand bildiğiniz gibi uzun zaman önce İstanbul’da inşa edildi. Burada dilediğiniz eğlenceyi bulabilirsiniz. Hem Vialand AVM içerisinde alışverişinizi yapabilir. Hem de aynı zamanda farklı ünitelerde güzel zaman geçirebilirsiniz.  Tema Park aktiviteleri hem gençler hem de çocuklar için ideal eğlence yöntemlerinden biridir. Aynı zamanda bu Tema Parklarda yer alan bazı üniteler yetişkinlerin hoş vakit geçirmesini ve adrenalin dolu anlar yaşamasını da sağlamaktadır.

Vialand Tema Park içerisinde; Viking, King Kong, 360, Adalet Kulesi başta olmak üzere her yaşa uygun birbirinden eğlenceli ünite bulunmaktadır. Ancak bunlardan bazıları yaş ve boy sınırlarına takılıyorlar. Yaş ve boy sınırına takılan eğlence ünitelerinden birisi de Viking’tir.

Vialand Viking Boy Sınırı

Sulu eğlenceleri sevenlere özellikle Viking ünitesi önerilmektedir. En eğlenceli trenlerden biri olan Viking 15 metre yükseklikten aşağıya hızla inmenizi sağlıyor. Bu sırada suların içerisinden geçiyor ve birazda olsa ıslanıyorsunuz. Özellikle yaz ayları için ideal olan bu Viking ünitesi genç ve çocukların bayağı bir ilgisini çekiyor.

Vialand Viking boy sınırı uygulaması yapılmaktadır. Özellikle 121 santi metrenin altında olanlara bu üniteye binmelerine izin verilmemektedir. Boy sınırı önlemlerinin alınmasında ise güvenlik şartı faktörü etken olmaktadır. Kaza olmadan sıkıntı çıkmadan eğlenebilmek adına bu kurallara uyulması gerekmektedir.

Vialand Viking Yaş Sınırı

Vialand Viking ünitesine binerken boy sınırı olduğunu söylemiştik aynı zamanda bununla beraber yaş sınırı da vardır. Yani tüm yaşlardaki çocukların bu üniteye binmesi doğru değildir. Çünkü her çocuk kendi güvenliğini kendisi sağlayamıyor. Daha çok bazı durumlarda bilinç sahibi olan ve belli yaşlara gelmiş çocukların binilmesine izin veriliyor.

Vialand Viking yaş sınırı ise 11- 12 yaş ile sınırlıdır. Genelde bu yaş altı ve boy sınırını aşamayan çocukların binmesi uygun görülmemektedir. Ve de diğer bir yandan binmesi uygun olan çocukların ise ailesi ile birlikte binmesi uygun görülmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.