arama

Vialand King Kong

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Özellikle eski zamanlarda Türkiye’de Tema Parklar pek fazla yoktu. Ancak Vialand’ın açılması ile birlikte yurtdışında severek gittiğimiz ama Türkiye’de bulamadığımız eğlence merkezimize kavuşmuş olduk. Vialand hem aynı zamanda alışveriş hem de eğlence merkezi olarak iş yapmaktadır. İçerisinde birbirinden eğlenceli Tema Park ünitelerini de barındırmaktadır. Adrenalin dolu, farklı ve eğlenceli üniteler ile keyifli zaman geçirmek isteyenlerin uğrak adresi oluyor.

Vialand hem aileniz ile eğlenmek için gelebileceğiniz yerlerden hem de arkadaşlarınız ile birlikte gelebileceğiniz yerlerden birisidir. Doyasıya eğlenebilir, farklı üniteleri burada deneyimleyebilirsiniz.  Tema Park içerisinde en çok tercih edilen ünitelerden biri de King Kong’dur. Çocuklar ve gençler için çok sık tercih edilen ve farklı olan ünitelerden birisidir.

Tema Park içerisinde yer alan birçok ünitede yaş ve boy sınırı bulunmaktadır. Peki, King Kong’a kimler binebilir?

Vialand King Kong Yaş Sınırı

Her üniteye belli baştan çocukların binmesi pek uygun görülmemektedir. Hem de boy sınırı konulmaktadır. Çünkü bazı ünitelere çocukların boyu yetmemektedir. Ya da güvenlik sebepleri ile bu sınırlar konulmaktadır. Size Hollowood keyfi yaşatan ünitede yaş sınırı uygulaması vardır.

Vialand King Kong yaş sınırı 5 yaş ile sınırlıdır. Bu üniteye binilirken özellikle ve özellikle ailelerin refakat etmesi gerekmektedir. Belli bir yüksekliğe kadar çıkan King Kong bu yükseklik esnasında heyecan verici dakikalar yaratmaktadır. Özellikle gençler ve yetişkinlerden ziyade daha çok çocuklar bu üniteyi tercih etmektedir. Bir yandan yükseklere çıkarken diğer bir yandan sallanacak ve King Kong’un ağzından çıkan duman ile eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Korku ve heyecan açısından çok sıkıntılı olmasa da küçük çocukların binmemesi tavsiye edilmektedir.

Vialand King Kong Boy Sınırı

Burada boy sınırı olmasının temel nedenlerinden biri de otururken güvenliği sağlamak ve oturduğumuz sırada çocukların tutamaçları kolay bir şekilde tutabilecek boya sahip olmalıdır. Burada Yine boy sınırı 90 cm ile sınırlıdır. Yani boyu 100 cm’nin altında olan çocukların biinmesi pek uygun değildir. King Kong’a binmek isteyen çocuklara ise ailesi veya büyüklerinden biri refakat etmek zorundadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.