arama

Vialand Adalet Kulesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Eğlenceli bir hafta sonu veya tatil günlerini geçirmek isteyenlerin ilk uğrak noktaları Tema Parklar oluyor. Tema Parklar bu günlerde hem çocuklarınız ile hem de aynı zamanda yakın arkadaşlarınız ile birlikte hoş vakit geçirmek için oldukça uygun mekanlar haline geliyor. Öyle ki bu Tema Park ve eğlence merkezleri içerisinde dilediğiniz her tür eğlence aletini bulabiliyorsunuz. Vialand Tema Park üniteleri içerisinde de birbirinden eğlenceli aletler yer alıyor. Özellikle adrenalin ve heyecan patlaması yaşamak isteyenler için önerebileceğimiz üç farklı ünite yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de Adalet Kulesidir.

Özellikle yetişkin ve gençler için tasarlanmış olan bu Adalet Kulesi sevilerek tercih ediliyor.

Vialand Adalet Kulesi Kaç Metre?

50 metre yüksekliğe sahip olan Adalet Kulesi tepesinden serbest düşüş heyecanını çılgınca yaşama fırsatı sınıyor sizlere. Heyecan tutkunlarının sıkça tercih ettiği bu Kule bir o kadar da eğlencelidir. Ancak çoğu insan buna sadece aşağıdan bakmayı tercih etmektedir. Özellikle aşırı adrenaline dayanamayanlar için pek önerilmez.

Arkadaşlarınızla eğlenmek için oldukça farklı ve eğlenceli bir ünitedir.  50 metre yüksekliğin burada keyfini çıkarabilirsiniz.

Vialand Adalet Kulesi Boy Sınırı?

Her ünite her boydan ve yaştan çocuk için uygun olamayabiliyor. Kimi çocuklar boyu yetmediği için ünitelere güvenlikli bir şekilde oturtulamıyor. Hal böyle olunca güvenlik açısından bazı ünitelerde boy sınırı uygulanmaktadır. Adalet Kulesi de boy sınırı kurallarına sahip olan bir ünitedir.

Vialand Adalet Kulesi boy sınırı 130 cm ile sınırlıdır. 130 cm’den daha kısa olan çocukların Adalet Kulesi’ne binmeleri doğru değildir. Ancak binebilecek koşullara sahip olanlar da aileleri ile birlikte binmeleri gerekmektedir. Yanında refakatçi olarak birinin binmesi gerekmektedir.

Vialand Adalet Kulesi Yaş Sınırı?

Tema Park’ta yer alan ünitelerde boy sınırı uygunluğu sağlandıktan sonra bir de dikkat edilen noktalardan biri yaş sınırıdır. Yani her yaştan çocuk istediği her üniteye binememektedir. Güvenlik açısından oldukça önem gösterilen bu kurallara herkesin uyması gerekmektedir.

Vialand Adalet Kulesi yaş sınırı ise 13 yaş ile sınırlıdır. Yani bu yaş üstünde olanlar ve boy sınırını da aşanlar üniteye binebilmektedirler.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.