arama

Vialand 360

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

İstanbul’da yaşayan birçok insan hafta sonu tatilini değerlendirmek için farklı alternatifler bakar durur. Vialand ile size tüm eğlenceli aktiviteleri topluyoruz. Vialand Eğlence ve alışveriş merkezinde dilediğiniz aktiviteyi bulmanız mümkün. Sinema isterseniz sinema, sirk isterseniz sirk, alışveriş yapmak isteyenlere alışveriş merkezi ve daha birçok farklı alternatifi sizlere sunmaktadır. Vialand eğlence merkezinde doyasıya eğlenmek ve hoş zaman geçirmek tamamen sizin elinizde. Bir de tüm bunlara ek olarak koskocaman bir Tema Park yer alıyor.

Bildiğiniz üzere Tema Parklar her yaştan insanın severek zaman geçirdiği ve gitmek istediği yerler arasındadır. Tema Parkları farklı kılan nokta ise sizi alışılmışın dışında bir eğlenceye götürmesidir. Heyecan, korku, adrenalin, macera, sevinç bu duyguların birçoğunu aynı anda yaşama fırsatı sunuyor sizlere. Tema Park içerisinde birbirinden farklı ve eğlenceli üniteler yer alıyor. Adalet Kulesi, 360, Viking ve Nefeskesen gençler açısından en fazla tercih edilen üniteler arasında yer alıyor.

Vialand 360 ile çok mu çok eğlenceli zaman geçireceksiniz. Genelde kamikaze adıyla bilinen bu eğlence ünitesi 28 metre yükseklik sunuyor. Bu ünite sayesinde sadece yukarı çıkmıyor aynı zamanda çılgınlar gibi de eğlenebiliyorsunuz.

Vialand 360 Boy Sınırı Kaçtır?

Vialand 360 eğlence ünitesi diğer ünitelerde olduğu gibi yaş ve boy sınırına bakmaktadır. Çocuklarınız ile birlikte bu aletlere binmek isteyebilirsiniz ancak her yaştan çocuğa uygun bir ünite değildir. Özellikle de güvenlik sağlamak adına bazı kurallara uyulması gerekmektedir.

Vialand 360 boy sınırı en az 140 cm olması gerekmektedir. Yani bu boy sınırı altında kalanların bu üniteye binmesi doğru değildir. Boy sınırını aşan çocukların da tek başlarına korkmaları için yanında bir refakatçi ile binmeleri uygun görülmektedir.

Vialand 360 Yaş Sınırı

Ünitelerde boy sınırı olduğu gibi yaş sınırı uygulaması da yer almaktadır. Bazen çocukların boyu yetse de yaşı pek uygun olmayabiliyor. Bu yüzden güvenlik sağlamak adına sonradan sorun çıkmaması adına bu kurallar uygulanmaktadır.

Vialand 360 yaş sınırı 13 yaş ile sınırlı olmaktadır. Detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz eğer iletişim numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.