arama

Tatile çıkmak için hala geç değil

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Ramazan Bayramı yaklaşırken tatil için planlamalar yapıldı hatta bazıları yollara düştü bile. İstanbul’un boş olmasından ne kadar büyük bir kalabalığın tatile gittiği anlaşılıyor. Peki tatil konusunda karamsar olmak mı gerekiyor? Tabii ki hayır.

Ramazan Bayramı için tatile çıkanların çok büyük bir kesimi memleketlerinin yolunu tuttu. Bu nedenle tatil bölgelerinde doluluk oranlarında çok fazla bir değişme olmadı. Ancak bu olmayacağı anlamına gelmez. Çünkü bayrama 2 gün kalmış olmasından dolayı çok daha fazla kişinin bugün ve yarın yollara düşmesi bekleniyor. Şu an otellerde yer bulmak mümkün olsa da birkaç güne kadar bu durum değişebilir. O yüzden elimizi çabuk tutmakta büyük fayda var. Sırf tatile gitmiş olmak için seçeceğiniz sıradan bir otelde büyük aksaklıklar çıkabilir bu da tatilinizin zehir olmasına neden olabilir. Bu hataya düşmemeye çok özen göstermek gerekiyor.

Tatilinizin zehir olmaması için siz de en doğru oteli seçin. Aşağıda bulunan Apollonium Spa & Beach Resort formunu doldurarak size özel ayrıcalıkları ve fırsatları öğrenebilirsiniz. Bu bayramda tatilsiz kalmamak için elinizi çabuk tutun!

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.