arama

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri Nerede Nasıl Gidilir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Sultanbeyli sahip olduğu, Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri sayesinde oldukça ayrıcalıklı bir sosyal mekana sahip şanslı ilçelerden. İBB’nin 200 bin m2’lik Sultanbeyli Gölet Parkı çok eski mekanlardan değil. Sultanbeyli’de yer alan Gölet Sosyal Tesisi, 2014 yılının Şubat ayından bu yana kent yaşayanlarına verdiği ayrıcalıklı hizmetler nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Özellikle hafta sonu ve Bayram tatillerinden çok ilgi gören sosyal tesisler, hem kişinin kendi ile baş başa kaldığı hem de doğada huzur bulduğu ayrıcalıklı mekanlar.

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisi, yapıldığı günden bu yana gerek bölge yaşayanlarının gerekse çevre ilçelerden gelenlerin yoğun ilgi gösterdiği bir sosyal tesis durumunda. Tesis, ortalama 750 m2 açık alan ve 200 m2 restoran olanaklarıyla misafirlerine en taze ve lezzetli tatları sunuyor. Gerektiğinde 470 kişiye hizmet verilebilen Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisi, huzurlu manzarası ile bütün yorgunluğunuzu alıyor.

SULTANBEYLİ GÖLET SOSYAL TESİSİ NASIL GİDİLİR?

Tesis misafirlerine, kafeterya ve restoran hizmetinin yanı sıra; spor alanları, çocuk parkları, piknik alanları, su oyunları, su gösteri alanları, amfileri, yürüyüş parkurları ve seyir terasları ile ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri, kahvaltı konusunda da oldukça iddialı. Arkadaşlarınız veya ailenizle keyifli sohbet ve zengin menü eşliğinde yapacağınız kahvaltı sonrasında, Gölet etrafında yürüyüş yapabilirsiniz.
Bu esnada çocuklarınız da tesiste bulunan parkın, eğlenceli ortamında vakit geçirebilirler. Fatih Mahallesi Antalya Caddesi Beşiroğlu Sokak No:32 – Sultanbeyli adresinde bulunan Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesislerinin 444 10 34 numaralı telefonundan istediğiniz ne detayı öğrenebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.