arama

Silivrikapı Buz Pisti Nerede, Nasıl Gidilir?

Her yaştan bireyin keyifle vakit geçirebileceği, popüler ve aynı zamanda İstanbul’un en büyük buz pisti olan Silivrikapı Buz Pisti, İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunuyor.

Kış mevsiminden hoşlanıyor ve kayak keyfi arıyorsanız buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir gün yaşayabilirsiniz. Burada aynı zamanda öğrenmek isteyenler için de kayak eğitimleri sunuluyor. Profesyonellerden bu eğitimleri alarak kolayca kayak keyfi yaşayabilirsiniz. Yıl boyunca çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilen Silivrikapı Buz Pisti, 200 seyirci kapasiteli Buz Pisti, 900 seyirci kapasiteli Olimpik Buz Pisti, fitness salonu ve step-aerobik salonundan oluşuyor.

Silivrikapı Buz Pisti’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sümbül Efendi Mahallesi, Hisaraltı Caddesi’nde bulunan Silivrikapı Buz Pisti’ne ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunuyor. Bunları şöyle sıralamak mümkün:

Metrobüs ile gelecekseniz, Cevizlibağ durağında inip aşağıda verdiğimiz otobüs hatlarına binip buz pistine ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile gelecekseniz, 93 – 93C – 93M – 93T – 1453 – MR12 Numaraları otobüsleri kullanarak buraya gelebilirsiniz.

Özel aracınızla gelecekseniz, E-5 üzerinden gelip Edirnekapı şehitliğinden Adnan Menderes bulvarı yönüne dönün. Yedikule önünden bağlantı yolunu kullanıp yaklaşık 2 km daha gittikten sonra ulaşabilirsiniz.

Silivrikapı Buz Pisti Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri

Silivrikapı Buz Pisti, her gün 08.00-22.00 saatleri arasında ziyarette açıktır. Burada giriş ücretleri daldan dala farklılık göstermektedir. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için 0212 5892829 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.