arama

Rixos Premium Belek, Konforlu Tatilin Yeni Adresi!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Rixos Premium Belek, Konforlu Tatilin Yeni Adresi!

Tatil, hepimizin daima içinde yaşamak istediği, kusursuz bir masal ülkesi!

Elbette, herkesin iç dünyasına ve tatil anlayışına göre bu tanım değişmekle birlikte, her türlü tatil fırsatı da her daim kabulümüz aslında!

Tatil mekanları arasında belli bir noktaya ulaşan mekanlar ise, eş dost deneyimi ile kulaktan kulağa yayılır çoğu  zaman; ve “tatile çıkılacağında” tecrübe edilir!

Sonuç olarak;  ya çok beğenir “keyifli bir tatil geçiririz” ya da  yılın tatil süresi dışında kalan bölümünde,  “tatilimizin ne kadar berbat geçtiğini” her fırsatta önümüze gelene anlatır dururuz!

Şimdi sizlere; Rixos Premium Belek’ten bahsedeceğim yazının bu bölümünde. Ancak gidip gitmemek sizin insiyatifinizde, kararı  da bütçeyi de verecek  olan sizsiniz, sorumluluk sizin!

Gelelim otelin ayrıcalıklarına; Rixos Premium Belek, misafirlerini her zaman zarafetle karşılıyor. Otel, yenilenen hizmet yelpazesi sayesinde konuklarına daha farklı hizmetler sunmaya başlamış.

Öyle ki, misafirlerinin her türlü ihtiyacına yanıt verecek şekilde yenilemiş, hizmet ve konfor skalası.

Lüks otel kompleksi Rixos Premium Belek, kaliteli servisi, mutfakta harikalar yaratan şefleri, fitness  ve SPA olanakları ve güler yüzlü personeli sayesinde otele gelen misafirlerini, evlerine tatile gelmiş gibi ağırlıyor.

 

Rixos Spor Akademisi, Sporu Tatille Buluşturuyor!

Rixos Premium Belek’te tatil yapan veya konaklayan misafirler, özel etkinlikler kapsamında crossfit, dövüş sanatları, antigraviti yoga, tabata, en yeni fitness trendlerinden pole dance ve meditasyon  olanakları sayesinde, tatilde de sağlıklı yaşamdan uzak kalmamış oluyor!

Ayrıca, Otelin spor ve eğitim alanında oluşturulan ve  profesyonel antrenörlerin hizmet verdiği Spor Akademisi, otelde konaklayan misafirlerine,  20’den fazla spor dalını öğrenme imkanı sunuyor.

 

Rixos Premium Belek sahip olduğu, 700 metre uzunluğundaki kıyı şeridi sayesinde misafirlerine plaj ve kişiye özel servisi bulunan lüks pavilyonlarla, harika bir  tatil deneyimi sunuyor. Otel, misafirlerine dalından kendi topladıkları domatesleri kahvaltıda yiyebilme olanağı da sunuyor!

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.