arama

Queen’s Park Le Jardin Resort ile 5 yıldızlı tatil

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Rıdvan KÖSE Rıdvan KÖSE
  • 1 Star
    Loading...

Batı Torosların eteklerinde kıyı boyunca inci gibi uzanan Kemer, tatil denildiği zaman akla ilk gelen yerlerden birisi. Kıyı boyunca irili ufaklı koyları ve eşsiz doğal güzellikleriyle Kemer’i özel kılan bir başka değer de Queen’s Park Le Jardin Resort otel.

Antalya’ya 43 kilometre uzaklıkta olan Kemer, her yıl yüz binlerce turisti ağırlıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin akınına uğrayan bu sevimli beldeye ayak bastığınız andan itibaren kendinizi başka bir dünyada hissediyorsunuz. Masmavi denizi ve yemyeşil doğası ile Kemer’i özel kılan birçok unsur var. Bunların içerisinde yıllardır alanında uzman olan Queen’s Park Le Jardin Resort de var.

Büyük şehirlerin keşmekeşinden ve karmaşasından uzaklaşmak, denizin keyfini çıkarıp lezzetli yemekleri tatmak elbette herkesin hayalidir. İşte bu hayalinizi Kemer’de gerçeğe dönüştüren Queen’s Park Le Jardin Resort, 5 yıldızlı konfor sunuyor. Berrak denizi, kendisine özel egzotik plajı ve yeşilin her tonunu bulabileceğiniz doğasıyla bu otelden içeriye adım atar atmaz huzurun doruklarına çıkacaksınız. Usta aşçılarının ellerinden çıkan lezzetli yemekleri günün her öğününde Veronica A la Carte, Magnolia A la Carte ve Melissa A la Carte isimli restoranlarında bulabileceksiniz.

Denize girdiniz, yemeğinizi yediniz, içkinizi yudumladınız… Tüm bunları yaptıktan sonra Queen’s Park Le Jardin Resort’ün ayrıcalıkları diğer oteller gibi hemen bitmiyor. Profesyonel ekibi tarafından özel hazırlanan animasyonlar ile eğlence dolu bir akşam geçiriyorsunuz. Tatillerde genellikle kilo alma korkusu olur. Ancak Queen’s Park Le Jardin Resort otelde uzman ekipler ile sağlıklı bir tatil geçirmeniz için her şey düşünülmüş durumda. Otel bünyesindeki Wellness Center sayesinde tatiliniz boyunca sağlığınızı sizden daha fazla düşünen profesyonel bir ekip olacak.

Antalya’nın incisi olan Kemer’in gözbebeği Queen’s Park Le Jardin Resort sizlere bağımlılık yapacak bir tatil sunacak. Rüya gibi geçecek olan tatilinizin bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

Queen’s Park Le Jardin Resort nerede nasıl gidilir?

Queen’s Park Le Jardin Resort Kemer ilçesi sınırları içerisindeki Kiriş bölgesinde yer alıyor. Otelin tam olarak açık adresi ise şu şekilde;

Kiriş Mah. Sahil Yolu Cad. Kiriş-Kemer / Antalya-Türkiye

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.