arama

Özdilek Park Sineması Nerede Nasıl Gidilir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Özdilek Park  Sineması Nerede Nasıl Gidilir? Mevsimler değişse de, bazı keyifler değişmez! Sinema izlemek de, bu değişmeyen  keyiflerden.  Kışın yağmurlu, yazın ise sıcak havalardan bunaldığımızda; en iyi aktivite alternatifi olarak değerlendiririz sinemaya gitme eylemini. Sinemaya ister tek gidin, isterseniz arkadaşlarınızla. Bir tarafta patlamış mısır, diğer tarafta içeceğiniz eşliğinde istediğiniz filmi izlemenin keyfi kabul edin bir başkadır.

İzlediğiniz filmin türü ne olursa olsun, sinema salonundaki koltuğun sağladığı oturma konforu ve ses sisteminin iyi olması, sinema salonlarının tercih edilmesinde önemli bir ayrıntı bence. Sonuçta bu saydığımız detayların sağladığı konfor, izlediğimiz filme kendimizi adapte etmemizde önemli rol oynuyor. İstanbul’da nerede ise, her AVM’de bir sinema ve çok sayıda salonlar bulunuyor.

Ancak, gerek yer ve gerekse bütçenin sınırlı olmasından olsa gerek; sinema salonları oldukça küçük ve ses kaliteleri düşük oluyor. İstanbul’da önemli aksların kesişim noktasında yer alan  Özdilek park İstanbul AVM, içinde yer alan sinema salonları ile  izleyenlerine kaliteli sinema yaşatıyor. Özdilek Park AVM Cinetime sinemaları, sinema severlere  her mevsim, kaliteli bir ortamda  vizyon filmlerini izlenime sunuyor.

ÖZDİLEK PARK SİNEMA NEREDE?

Özdilek Park AVM Cinetime sinemaları, Levent-İstanbul adresinde, oldukça merkezi bir konumda yer alıyor.  Özdilek sinemanın çevresinde Wyndham İstanbul Grand Otel, Metrocity AVM ve River Plaza’ya oldukça yakın mesafede. Büyükdere Caddesi No 181 Şişli İstanbul adresinde yer alan Özdilek Park sinemalarına; 0 212 386 88 50 – 51-52 veya 444 44 16 numaralı telefonlardan ulaşarak her türlü bilgi alabilirsiniz.

 ÖZDİLEK PARK SİNEMA NASIL GİDİLİR?

Bu arada İstanbul Özdilek Park AVM’nin yakınındaki, Yenikapı-Hacıosman metro hattının Levent istasyonu ile doğrudan bağlantısı var, sinemaya dışarı çıkmada ulaşabiliyorsunuz. Levent-Hisar üstü metro hattı da, aynı noktada başlıyor.

25G-SARIYER – HACIOSMAN – MECİDİYEKÖY – TAKSİM25T-SARIYER – TAKSİM

27E-ŞİRİNTEPE – KABATAŞ

27M-KAĞITHANE – YEŞİLCE – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS

27SE-SEYRANTEPE – KABATAŞ

27T-ŞİRİNTEPE – ŞİŞLİ

29-PINAR MAHALLESİ – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS

29A-DERBENT MAHALLESİ – BEŞİKTAŞ

29C-TARABYAÜSTÜ – KABATAŞ

29D-FERAHEVLER – KABATAŞ

29Ş-İSTİNYE DEREİÇİ – ŞİŞLİ

36L-MESCİDİ SELAM-BEŞİKTAŞ

40B-SARIYER – BEŞİKTAŞ

41AT-AYAZAĞAKÖYÜ – DAVUTPAŞA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

41E-AYAZAĞAKÖYÜ – KABATAŞ

41M-AYAZAĞAKÖYÜ – MECİDİYEKÖY

41S-SEYRANTEPE – ŞİŞLİ

42M-BAHÇEKÖY – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS

42Z-KAZIMKARABEKİR – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS

49Z-YEŞİLPINAR – 4.LEVENT – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS

63-KAĞITHANE – ÇELİKTEPE – KABATAŞ

64Ç-KAĞITHANE – ÇELİKTEPE – ŞİŞLİ

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.