arama

Optimum sinema nasıl gidilir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik
  • 1 Star
    Loading...

İş hayatının yoğun temposundan kurtulmak, günlük yaşamın koşturmacasından biraz uzaklaşıp zevkimize göre güzel bir film izlemek bizim de hakkımız öyle değil mi? Hele bir de hafta sonu izinli olduğumuz güne denk gelirse değme keyfine! Eşimizle, dostumuzla birlikte bir sinema keyfi kulağa hoş geliyor değil mi? Patlamış mısırımızı ve içeceğimizi alıp koltuğumuza kurulup filmimizi izleyebileceğimiz gerçekten kaliteli sinemalar İstanbul’da nereden var peki?

Optimum sinema nasıl gidilir?

İstanbul’un her geçen gün gelişen bölgelerinden birisi olan Göztepe’de bulunan Optimum alışveriş merkezinin içerisindeki Avşar sineması tam aradığımız sinemalardan bir tanesi. Bir sinema da ne aranır ki demeyin sakın. Çünkü salonun yapısı, koltukların şekli ve rahatı sinema keyfinizi etkileyen en büyük etkenlerden birisidir. Oscar ödüllü bir filme dahi gitseniz eğer salon ya da koltuklar iyi değilse zevk almanız imkansız hale gelir. Koltuk aralıkları dahi çok önemlidir. Birbirine yakın koltuklarda dilediğinizce oturma fırsatınız olmadığı gibi kulağınızın dibinde patlamış mısır yiyen kişilerle baş başa kalabilirsiniz. O yüzden Optimum sinema tüm bu olumsuzluklardan uzak tam bizim istediğimiz gibi bir salon. Peki Optimum sinema nasıl gidilir?

Optimum sinema nasıl gidilir?

Optimum sinema nasıl gidilir?

Anadolu yakasından Optimum alışveriş merkezine gidenler Kadıköy-Kartal metrosunun Yenisahra durağında inerek ulaşabilir. Otobüs kullanarak gitmek isteyenler ise Kadıköy’den kalkan 130, 130Ş, 130A, 14A, 19E, 19T, 21G, 21U, 21B, 16C, 16K, 16Y, numaralı, Üsküdar’dan 320A, 11T, 13M, 16A, 16U, 16F numaralı, Ümraniye’den 14ES, 8E, 14B, 14DK numaralı otobüslerden herhangi birine binip Yenisahra durağında inerek Optimum AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Optimum sinema salonuna Avrupa yakasından gitmek isteyenler ise Marmaray’ı kullanarak Ayrılıkçeşmesi istasyonundan Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yaparak Yenisahra durağında inerek Optimum Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilir. Taksim’den ise 129T, 202T numaralı otobüslerden biriyle Yenisahra’da indiğinizde Optimum Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Optimum sinema nasıl gidilir?

Optimum sinema hangi filmler var?

Optimum sinema salonunda bu hafta şu filmler gösterimde;

Arabalar 3
Deccal 2
Sinyalciler
Sniper: Duvar
Mumya
Salur Kazan: Zoraki Kahraman
Wonder Woman
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film
Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı
Kolonya Cumhuriyeti

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.