arama

Kurban Bayramı Tatilinde Cruıse Turu!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Kurban Bayramı Tatilinde Cruıse Turu! Cruise turları, son yıllarda seyahat severler tarafından fazla ilgi görüyor. Kurban Bayramı bu yılda, oldukça uzun bir tatil olanağıyla kapımıza gelmek üzere. Bayramlar hem manevi anlamları hem de tatil olanakları nedeniyle hepimiz tarafından çok seviliyor.

Peki, biz evde miyiz yoksa tatilde mi?

Bayram tatillerini, kalabalıklardan uzak huzurlu ve dinlenerek geçirmek isteyenler alternatifler üzerinde kafa yormaya başladı bile. Uzun otobüs yolculukları yapmadan her güne başka bir limanda ve yeni bir kentte uyanarak geçirmek isteyen seyahat severler,  tatil tercihini elbette Cruise turları oluyor.

Bu anlamda ülke olarak da son yıllarda limanlarımızla, Cruise turlarına önemli bir durak olmuş durumdayız. Hatta konuyu abartıp, bu alanda öncü ülkeler arasında yer aldığımızı söylemek mümkün. Cruise turları pazarı, gün geçtikçe hızla büyüyen önemli bir turizm dinamiği olma yolunda zaten.

Türk seyahat severlerin gemi turlarına olan ilgisi de son yıllarda oldukça arttı. Gemi seyahatleri, özellikle kısa zamanda bir çok yer görebilmek amacıyla tercih ediliyor.

CRUİSE, KEYİFLİ BİR TATİL!

Kurban Bayramı’nın da yaklaştığı bu zaman diliminde çok sayıda kişi tatil arayışlarına haftalar önce başladı bile. Cruise turları,  daha az yorucu ve dinlenme olanağı sağladığından son yıllarda fazla ilgi görmeye başladı.

Turlara gösterilen ilgiyi değerlendiren Cruise Brands Kurucusu Bülent Tatlav, ”Türk tatilcilerinin gemi turlarına olan ilgisi son yıllarda oldukça fazlalaştığını gözlemliyoruz. Bayram öncesi yaşadıklarımızda bunun en büyük kanıtları olarak gösterebiliriz. Turların satışı haftalar öncesinden tükendi. Özel promosyonlar ve çocuklara uygulanan özel indirimler ile birlikte dünyanın her yerine her şey dahil konsepte gidebilme rahatlığı yaşanıyor.” Dedi.

Bülent Tatlav, “Türk tatilcilerinin gemi turlarını tercih etmesinin sebebi fiyat avantajı, aynı anda birçok rotayı görebilmesi ve güvenilir olmasıdır. Ancak Türk misafirlerimiz gemi gezilerini yeni yeni tanıyorlar. Gemilerin oldukça modern ve güvenli olduğunu, fiyatlarının kara turlarına göre uygunluğunu ve destinasyon çeşitliliği konusunu henüz yeni öğreniyorlar.” Diye konuştu.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.