arama

Kurban Bayramı Tatili; Tuna Nehri Turu!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Kurban Bayramı Tatili; Tuna Nehri Turu! Kurban Bayramı tatilinde  nerede olmayı planlıyorsunuz. Hem bayram hem tatil;  kulağa  hoş gelen en iyi kelimelerden. Kurban Bayramı’na az bir süre kala, bayram tatili programları hızla yapılmaya devam ediyor. Kimimiz, akraba ve bayram tatili ziyaretini  bir arada çıkarmayı planlıyoruz. Yurt içi veya yurt dışı Bayram tatili seçenekleri ise, oldukça fazla. Önemli olan,  nasıl bir tatil istediğinizi belirlemek ve buna karar vermek.

Bu yöndeki seçeneği belirledikten sonra  tatil programını yapmak, hepimiz için daha kolay olacaktır. Böylece yapacağınız tatil türüne göre; giysi ve bavul hazırlığı ile tatil ihtiyaç listesi oluşturmanız zor olmayacak. Kurban Bayramı’nda tercih edebileceğiniz tatil türleri arasın da  deniz yolu ile yapacağınız keyifli yolculukları da göz ardı etmemek lazım. Örneğin, Cruise Brands ayrıcalığı sayesinde Tuna Nehri ve Balkan turu gerçekleştirmeniz mümkün.

Tuna Nehri Turu; 4 Ülke 7 Kent!

Kurban Bayramı’nda, söz konusu Doğu Avrupa bölgesi kıyılarından gemi turu ile gezerek yapacağınız tatilde, Avrupa’nın farklı bir yüzünü görme şansınız var. Kültürel ve tarihi  anlamda  doğal bağlarımız olan  ve Doğu Avrupa’da yer alan Tuna Nehri  ile çok keyifli bir  Balkan turu yapmak bize kendimizi iyi hissettirecek. Bu kültür turu kapsamında; 4 Ülke ve 7 tarihi güzelliklere sahip kenti de gezebileceksiniz.

Bayram’da keyifli ve huzurlu bir tatil amacında iseniz, Tuna Nehri ve Balkan turu programları tam size göre diyebilirim. Böyle bir tur tatiline karar verdiğinizde, Doğu Avrupa bölgesini kıyılardan gezerek keşfedeceksiniz. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bu nehir turunda, eğlence ve huzuru bir arada bulma şansınız olacak.

Çünkü, tur tatili kapsamında nehir gemisi ile Macaristan, Sırbistan, Bulgaristan ve Romanya ülkelerinin birbirinden güzel ve ayrıcalıklı kentlerini de yakından görme şansınız olacak. Bu yıl Kurban Bayramı’nı, tatil fırsatı olarak değerlendirip sakin ve huzurlu bir ortam arayan seyahat severler, böylesi tur organizasyonlarını tercih ediyor.

Konforlu nehir gemileriyle yapılan böylesi turlar, misafirlerine lezzetli bir çok yiyecek seçeneği, 69 kabinle ortalama 128 misafir ağırlayabiliyor.Ortalama 9 gün süren  turlarda 7 farklı kent farklı zamanlarda ziyaret ediliyor. Özellikle, bir defada birden fazla ülkeyi görme imkanı tanıyan Tuna Nehri gezisine yönelik tur, yolcularına unutamayacakları bir tatil fırsatı sunuyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.