arama

Kaç Baba Kaç

Hikayesi bir hastanenin doktorlar odasında geçen oyunda tempo hiç düşmüyor. Komedi oyunlarının ünlü yazarı Ray Cooney’in eseri ‘Kaç Baba Kaç’, bu sezaonda da tiyatro sahnesinde izleyicisi ile buluşuyor.

Rektörlüğe giden yolda çok önemli bir konuşma yapmaya hazırlanan Dr. David Morgan’ın başına gelen olaylar kahkalar eşliğinde izleyicilere anlatılıyor. Olayların karışması ise 18 yıl önce aynı hastanede gönül ilişkisi yaşadığı kadının senden çocuğum var demesi ile başlıyor. Hastaneye gelen David’in karısı ile işler daha da içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Doktorlar, hemşireler, bir rektör, bir polis, yaşlı bunak bir hasta ve 18 yaşından babasını arayan sinirli bir çocukla hastane artık bir şenlik alanına dönüyor.

Usta tiyatrocu Haldun Dormen’in çevirisini yaptığı oyunun yönetmeni İrfan Kangı. Epizot Görsel Sanatlar ve Tiyatro Sevi’nin 2017-2018 oyununda tüm tiyatro severlere iyi seyirler. ‘Kaç Baba Kaç’ 30 Kasım’da ve 9 Aralık’ta Profilo Alışveriş Merkezi’nde.

Tür: Komedi
Yazan: Ray Cooney
Çeviren: Haldun Dormen
Yönetmen: İrfan Kangı
Oyuncular: Ceyhun Fersoy, Dost Elver, Ebru Karanfilci, Ferdi Akarnur, Hakan Bulut, İrfan Kangı, Merve Sevi, Meltem Parlak, Nihan Tarhan, Orçun Kaptan, Özgür Şenyer, Sibel Tomaç

Tarihler: 30 Kasım 2017 Perşembe ~ 09 Aralık 2017 20:30
Yer: Profilo KM Küçük Salon
Ücret: – Tam: 65.00 TL Öğrenci: 45.00 TL
Adres: Cemal Sahir Cad. No: 33 Profilo Alışveriş Merkezi Zemin A Şişli İstanbul
Telefon: 0212 216 44 00

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.