arama

İBB’nin 16 Sosyal Tesisi’nde İftar Menüsü 40 TL!

İBB İftar Menüsü
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • fellik fellik

İBB’nin 16 Sosyal Tesisi’nde İftar Menüsü 40 TL! Ramazan ayında İstanbul’da bulunan birçok mekân, İftar menülerinin kalitesi ve fiyat avantajı konusunda birbiriyle yarışıyor. Her mekân, zengin iftariyelikler ve geleneksel tatların yanı sıra, farklı yeni lezzetlerle iddiasını ortaya koyuyor. İstanbul’da İftar açılacak mekânlar listesine her gün yenileri ekleniyor.

Sizlere hem uygun fiyatlı hem de mekân güzelliği ile sevdiklerinizle; iftar yemeğini yiyebileceğiniz mekânlara dair bir liste paylaşmak istiyorum. Bu listemin diğerlerinden farklı olan tarafı ise, bütün  iftar mekânlarının İstanbul Büyükşehir Belediyesi  Sosyal Tesisleri olması.

Ağırlıklı olarak Osmanlı ve Türk mutfağının sunulduğu tesisler de hem manzara hem de kaliteli hizmet mekânlarını vazgeçilmez kılıyor.  Üstelik fiyat avantajı düşünüldüğünde tüm aile ile birlikte keyifli vakit geçirmek zevkli bir halde alıyor.

Halka açık tüm tesislerde farklı doğa güzelliklerine sahiptir.  Özellikle deniz ya da çam kokuları arasında yapacağınız iftar mistik olarakta kişileri desteklemektedir. En uygun fiyata harika lezzetlerden oluşan iftar menüleri ile İstanbul Büyükşehir Belediye’sine bağlı Sosyal Tesisleri, iftar mekânları  içinde  önemli bir alternatif oluşturuyor.

Gruplara özel fiyatlar ile fiyat avantajını ikiye katlayan mekânda kırmızı et menüsü 50 TL ve beyaz et menüsü bu sene 45 TL olarak belirlendi.

İftar Yemeği için Sosyal Tesisler Önemli Bir Alternatif!

Geçmiş yıllarda da İBB Sosyal tesisleri hazırladığı iftar menüleri ile hem ekonomik, hem de lezzet açısından misafirlerinden büyük beğeni toplamıştı.

Bu yılda İstanbul genelinde İBB’ye bağlı bütün sosyal tesisler, lezzetli ve ucuz iftar menüleriyle gelen konuklarını ağırlıyor. Dışarıda iftar yemeği  için size yakın  bir sosyal tesis mutlaka var. Yazımın devamında hem tesislerin adlarını hem de iletişim numaralarını bulabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı sosyal tesislerde, 2019 yılı için İftar Menü Fiyatları: 45 TL olarak belirlendi.  Sevgi, dostluk, cömertliğin ve alçak gönüllüğü yaşamamız gerektiğini bize hatırlatan mübarek ramazan ayında hem ekonomik hem de lezzetli menüler eşliğinde sevdikleriniz ile vakit geçirebilirsiniz.

Peki, bu fiyata iftar yapabileceğiniz İstanbul’daki sosyal tesisler hangileri diyorsanız hemen listeyi paylaşıyorum.

İBB’YE BAĞLI 16 SOSYAL TESİS LİSTESİ :

 1. Büyükçekmece Sosyal Tesisi,
 2. Avcılar Sosyal Tesisi,
 3. Küçükçekmece Sosyal Tesisi,
 4. Florya Sosyal Tesisi,
 5. Haliç Sosyal Tesisi,
 6. Kasımpaşa Sosyal Tesisi,
 7. İstinye Sosyal Tesisi,
 8. Arnavutköy Sosyal Tesisi,
 9. Çamlıca Sosyal Tesisi,
 10. Beykoz Sosyal Tesisi,
 11. Beykoz Koru Sosyal Tesisi,
 12. Fethipaşa Sosyal Tesisi,
 13. Gözdağı Sosyal Tesisi,
 14. Dragos Sosyal Tesisi,
 15. Safa Tepesi Sosyal Tesisi,
 16. Sultanbeyli Sosyal Tesisi.

İBB SOSYAL TESİSLERİ, ADRESLERİ VE NASIL GİDİLİR?

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB Avcılar Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatı

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.