arama

İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

En hayırlı aylardan Ramazan başladı ve bu yılda tutulan oruçların ve yapılan ibadetlerin hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Birçok mekan birbirinden farklı menüler ile hizmet vermeye başladı.  İBB’yi birçok mekandan ayıran en önemli faktörlerden biri fiyat avantajıdır.  Üstelik İBB’nin tüm tesisleri oldukça geniş alanları ile sevdikleriniz ile geniş sofralarda oruç açmanıza olanak sağlar.

İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatı belli oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ( İBB ) Sosyal Tesisleri’nde her yıl düzenli olarak yapılan iftar menüleri bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor. Son yıllarda geleneksel olarak düzenlediği iftar menüsünde eşsiz lezzetleri halka hijyenik, şüphe olmadan, kusursuz hizmet anlayışı ile sunan İBB, 16 sosyal tesisinde Ramazan ayı boyunca binlerce kişiyi ağırlıyor. Fiyat olarak her kesime hitap eden İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatı bu anlamda da takdir topluyor.

İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi, boğazın incisi Beykoz’da doyumsuz İstanbul Boğazı eşliğinde Ramazan ayı boyunca oruç tutan vatandaşları iftarda ağırlıyor. Osmanlı motifleri barındıran dekorasyonu ve boğaz sularının kulakları okşayan tınısında oruç açma keyfini İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatı ile sunuyor.

İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatı

İBB tarafından geçen yıl belirlenen ve uygulanan iftar menüsü fiyatı bu yıl da değişiklik göstermedi. Her sosyal tesiste olduğu gibi İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatı 39 TL olarak belirlendi. İftar menüsünde zengin iftariye tabağı, çorba, ara sıcak, ana yemek, salata, tatlı ve içecek bulunuyor.

İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi nasıl gidilir?

İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi İstanbul’un en merkezi konumlarından birisinde hizmet vermektedir. İstanbul’un herhangi bir noktasından toplu taşıma araçlarından faydalanarak İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi’ne ulaşabilirsiniz. Peki, İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi nasıl gidilir? Tesise otobüsle ulaşmak isteyenler 11H numaralı Ortaçeşme­-Ümraniye, 15 numaralı Beykoz­-Üsküdar, 15A numaralı Anadolukavağı­-Kavacık,15BK numaralı Beykoz-­Kadıköy,15D numaralı Anadolufeneri­-Halayıkdere­-Dereseki­-Kavacık,15F numaralı Beykoz­-Kadıköy,15T numaralı Tokatköy-­Üsküdar,15TY numaralı Tokatköy­-Beykoz-­Ümraniye Devlet Hastanesi,20 numaralı Ortaçeşme-­Kavacık-­Ümraniye Devlet Hastanesi,121A numaralı Beykoz­Mecidiyeköy,135 numaralı Poyrazköy-­Kavacık,135G numaralı Tokatköy-­Çavuşbaşı,135K numaralı Karlıtepe­-Ortaçeşme,136 numaralı Alibahadır-­Kavacık,136B numaralı Sultaniye­Kavacık, 137 numaralı Cumhuriyet Köyü­-Riva­-Beykoz­-Kavacık otobüs hatlarıyla ulaşabilirsiniz.

İBB Beykoz Sahil Sosyal Tesisi Adres

ÇUBUKLU CADDESİ HAYAL KAHVESİ YANI BURUNBAHÇE / BEYKOZ – 444 10 34

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.