arama

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Rıdvan KÖSE Rıdvan KÖSE
  • 1 Star
    Loading...

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları belli oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ( İBB ) Sosyal Tesisleri’nde geleneksel hale dönüşen iftar menülerine bu yıl da devam ediyor. Her sene düzenlediği iftar menüsü ile halka hijyenik ve şüphe olmayan yemekleri kusursuz hizmet ve eşsiz lezzet ile sunan İBB, bünyesindeki 16 sosyal tesiste Ramazan ayı boyunca binlerce kişiye hizmet veriyor. Fiyat olarak her kesime hitap eden İBB Sosyal Tesisleri bu anlamda da takdir topluyor.

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi, Beykoz’da oksijen deposu muhteşem bir ormanın içerisinde dünyada eşi benzeri bulunmayan İstanbul Boğazı’na karşı yemyeşil bir ortamda Ramazan ayı boyunca oruç tutan vatandaşları iftarda ağırlıyor. İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi sizi şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzaklaştırarak huzur veren orman havasını uygun İftar Menüsü Fiyatları ile sunuyor. Toplamda 1000 kişiye hizmet verebilen İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi asırlık ağaçların içinde benzersiz boğaz manzarasına karşı iftar yapma fırsatı sunuyor.

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB tarafından geçen yıl uygulamaya konulan iftar menüsü fiyatları bu yıl da herhangi bir değişiklik göstermedi. Her sosyal tesisinde olduğu gibi İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları 35 TL olarak belirlendi. İftar menüsünde zengin iftariye tabağı, çorba, ara sıcak, ana yemek, salata, tatlı ve içecek bulunuyor.

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi nasıl gidilir?

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi oldukça merkezi bir konumda hizmet vermektedir. İstanbul’un herhangi bir noktasından toplu taşıma araçlarından faydalanarak İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi’ne ulaşabilirsiniz. Peki İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi nasıl gidilir? Tesise otobüsle ulaşmak isteyenler 11H numaralı Ortaçeşme-­Ümraniye, 15 numaralı Beykoz­-Üsküdar, 15A numaralı Anadolukavağı­-Kavacık,15BK numaralı Beykoz­-Kadıköy,15D numaralı Anadolufeneri­-Halayıkdere­-Dereseki­-Kavacık, 15F numaralı Beykoz­-Kadıköy,15T numaralı Tokatköy­-Üsküdar,15TY numaralı Tokatköy­-Beykoz­-Ümraniye Devlet Hastanesi,20 numaralı Ortaçeşme­-Kavacık­-Ümraniye Devlet Hastanesi,121A numaralı Beykoz­-Mecidiyeköy,135 numaralı Poyrazköy­-Kavacık,135G numaralı Tokatköy­-Çavuşbaşı,135K numaralı Karlıtepe­Ortaçeşme,136 numaralı Alibahadır­-Kavacık,136B numaralı Sultaniye-­Kavacık, 137 numaralı Cumhuriyet Köyü­-Riva­-Beykoz-­Kavacık otobüs hatlarıyla ulaşabilirsiniz.

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi Adres

Adres: GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ KEMERÜSTÜ SOKAK (ESKİ HASIR RESTORANT’IN YERİ)/ BEYKOZ – 444 10 34

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.