arama

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları belli oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ( İBB ) Sosyal Tesisleri’nde geleneksel hale dönüşen iftar menülerine bu yıl da devam ediyor. Her sene düzenlediği iftar menüsü ile halka hijyenik ve şüphe olmayan yemekleri kusursuz hizmet ve eşsiz lezzet ile sunan İBB, bünyesindeki 16 sosyal tesiste Ramazan ayı boyunca binlerce kişiye hizmet veriyor. Fiyat olarak her kesime hitap eden İBB Sosyal Tesisleri bu anlamda da takdir topluyor.

İBB’ye ait birçok tesis var ancak en dikkat çekicilerden biri Anadolu Yakasında yer alan Beykoz Sahil Sosyal Tesisidir.  Karadenizin kucaklaştığı Çubuklu sahilinde yemyeşil ağaçların gölgesinde boğaz manzarası ile ağırlar sizleri.  Üstelik 4 mevsim misafirlerini ağırlayan bir kafetaryaya da sahiptir.

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB tarafından geçen yıl uygulamaya konulan iftar menüsü fiyatları bu yıl da herhangi bir değişiklik göstermedi. Her sosyal tesisinde olduğu gibi İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları 39  TL olarak belirlendi. İftar menüsünde zengin iftariye tabağı, çorba, ara sıcak, ana yemek, salata, tatlı ve içecek bulunuyor.

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi nasıl gidilir?

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi oldukça merkezi bir konumda hizmet vermektedir. İstanbul’un herhangi bir noktasından toplu taşıma araçlarından faydalanarak İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi’ne ulaşabilirsiniz. Peki İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi nasıl gidilir? Tesise otobüsle ulaşmak isteyenler 11H numaralı Ortaçeşme-­Ümraniye, 15 numaralı Beykoz­-Üsküdar, 15A numaralı Anadolukavağı­-Kavacık,15BK numaralı Beykoz­-Kadıköy,15D numaralı Anadolufeneri­-Halayıkdere­-Dereseki­-Kavacık, 15F numaralı Beykoz­-Kadıköy,15T numaralı Tokatköy­-Üsküdar,15TY numaralı Tokatköy­-Beykoz­-Ümraniye Devlet Hastanesi,20 numaralı Ortaçeşme­-Kavacık­-Ümraniye Devlet Hastanesi,121A numaralı Beykoz­-Mecidiyeköy,135 numaralı Poyrazköy­-Kavacık,135G numaralı Tokatköy­-Çavuşbaşı,135K numaralı Karlıtepe­Ortaçeşme,136 numaralı Alibahadır­-Kavacık,136B numaralı Sultaniye-­Kavacık, 137 numaralı Cumhuriyet Köyü­-Riva­-Beykoz-­Kavacık otobüs hatlarıyla ulaşabilirsiniz.

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi Adres

GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ KEMERÜSTÜ SOKAK (ESKİ HASIR RESTORANT’IN YERİ)/ BEYKOZ – 444 10 34

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.