arama

İBB Avcılar Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

İBB Avcılar Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları belli oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ( İBB ) Sosyal Tesisleri’nde her ramazanda olduğu gibi bu ramazanda da iftar menüsü ile halka hizmet vermeye devam ediyor. Vatandaşa hijyenik ve şüphe olmayan yemekleri kusursuz hizmet ve eşsiz lezzet ile sunan İBB, bünyesindeki 16 sosyal tesiste Ramazan ayı boyunca binlerce kişiyi ağırlıyor. Fiyat olarak her kesime hitap eden İBB Sosyal Tesisleri bu anlamda da takdir topluyor.

İBB Avcılar Sosyal Tesisi yeşilin her tonunu bulabileceğiniz nefes kesen tabiatı ile muhteşem bir alan üzerinde tadına doyum olmayan manzarasıyla Ramazan boyunca oruç tutan vatandaşları iftarda ağırlıyor.

Geleneksel Türk mimarisi ile inşa edilen İBB Avcılar Sosyal Tesisi sakinliği ve huzur verici havasının yanında İftar Menüsü Fiyatları ile de vatandaşın ilgi odağı haline geliyor. Toplamda 430 kişiye hizmet verebilen İBB Avcılar Sosyal Tesisi kuş cıvıltıları eşliğinde Avcılar’ın benzersiz deniz manzarasına karşı iftar yapma fırsatı sunuyor.

Türk ve Osmanlı mutfağının en seçkin yemeklerini menülerinde toplayan  İbb Avcılar Sosoyal Tesisi her  bütçeye uygun fiyatlarla sunuyor. Sosyal Tesisler için 444 10 34 numaralı telefon aracılığıyla rezervasyon yaptırabilirsiniz.

250 kişi ve üstü rezervasyonların alındığı Avcılar Denizköşk Sosyal Tesisi’nde beyaz et iftar menü fiyatı 45 TL, kırmızı et iftar menü fiyatı ise 50 TL olarak belirlendi.

Bolluk ve bereketin, sevgi ve dostluğun sembolü zengin iftar sofraları, Ramazan ayı boyunca İBB Sosyal Tesisleri’nde misafirlerini bekliyor.

İBB Avcılar Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB tarafından geçen yıl uygulamaya konulan iftar menüsü fiyatları bu yıl da herhangi bir değişiklik göstermedi. Her sosyal tesisinde olduğu gibi İBB Avcılar Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları 40 TL’den başlıyor. İftar menüsünde zengin iftariye tabağı, çorba, ara sıcak, ana yemek, salata, tatlı ve içecek bulunuyor.

İBB Avcılar Sosyal Tesisi nasıl gidilir?

İBB Avcılar Sosyal Tesisi oldukça merkezi bir konumda misafirlerini ağırlamaktadır. Tesise toplu taşıma araçlarıyla çok kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. İstanbul’un herhangi bir noktasından toplu taşıma araçlarından faydalanarak İBB Avcılar Sosyal Tesisi’ne ulaşabilirsiniz. Peki İBB Avcılar Sosyal Tesisi nasıl gidilir? İBB Avcılar Sosyal Tesisi’ne Metrobüs ile çok kolay şekilde gidebilirsiniz. Kadıköy Söğütlüçeşme ve Beylikdüzü TÜYAP arası çalışan Metrobüs’ün İBB Sosyal Tesisleri durağında inerek İBB Avcılar Sosyal Tesisleri’ne ulaşırsınız. İBB Avcılar Sosyal Tesisi’ne Anadolu yakasından gelenler Üsküdar’dan 16A, 16F, 16U, 16M, 18Ü, 320A numaralı otobüslerden herhangi birine binip Uzunçayır’da inip Metrobüse aktarma yapabilir. Ümraniye’den 11D, 11K, 11V, 320, 9A, 9Ç, 9Ü, 9D, 9Ş numaralı otobüslerden herhangi birisine binerek de Metrobüs hattına aktarma yapabilirsiniz. Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla bölgesinde ise Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan durağında indikten sonra Metrobüse aktarma yapabilirsiniz. Avrupa yakasından ise herhangi bir tramvay ve metroya binerek Metrobüse kolayca aktarma yapabilirsiniz.

İBB Avcılar Sosyal Tesisi Adres

Adres: Denizköşkler Mahallesi, Muhtar Kazım Akgül Caddesi Avcılar/İstanbul – 444 10 34

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.