arama

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları belli oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ( İBB ) Sosyal Tesisleri’nde yıllardır gelenek haline dönüşen iftar menüsüne bu ramazanda da devam ediyor. Vatandaşa hijyenik ve şüphe olmayan yemekleri kusursuz hizmet ve eşsiz lezzet ile sunan İBB, Sosyal Tesisleri’nde Ramazan ayı boyunca binlerce kişiyi ağırlıyor. Fiyat olarak her kesime hitap eden İBB Sosyal Tesisleri bu anlamda da takdir topluyor.

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi muhteşem tarihi havası ve eşsiz boğaz manzarasıyla Ramazan boyunca oruç tutan vatandaşları iftarda ağırlıyor. Sade ve rahatlatıcı bir dekorasyona sahip olan İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi aynı zamanda İftar Menüsü Fiyatları ile de vatandaşın ilgi odağı haline geliyor. Toplamda 340 kişiye hizmet verebilen İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi dalga sesleri eşliğinde boğazın tatlı esintisine karşı iftar yapma fırsatı sunuyor.

Boğaz boyunca yer alan ve tatil yeri olarak kullanılan ilçelerimizden biri de Arnavutköy’dür. Sade, şık, rahat ve güneş alan alanı ile muhteşem Boğaz manzarası bir araya geldiğinde lezzet ikiye katlanıyor. Sabah kahvaltı ve öğle yemeği veren mekanda ramazan sonrası dondurma yemek içinde uğrayabilirsiniz.

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları

İBB tarafından geçen yıl belirlenen iftar menüsü fiyatları bu yıl da değişmedi. Her sosyal tesisinde olduğu gibi İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi İftar Menüsü Fiyatları 39 TL olarak belirlendi. İftar menüsünde zengin iftariye tabağı, çorba, ara sıcak, ana yemek, salata, tatlı ve içecek bulunuyor.

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi nasıl gidilir?

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Tesise toplu taşıma araçlarıyla çok kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. İstanbul’un neresinde olursanız olun toplu taşıma ağından faydalanarak İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi’ne ulaşabilirsiniz. Peki İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi nasıl gidilir? İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi’ne en yakın otobüs durağı Arnavutköy otobüs durağıdır. Bu durağa Kabataş’tan 22 numaralı İstinye-Kabataş, 22RE numaralı Fatih Sultan Mehmet-Kabataş, 25E Sarıyer-Kabataş hattıyla, Taksim’den 40 numaralı Rumelifeneri-Garipçe, 40T numaralı İstinye Dereiçi-Taksim, 42T numaralı Bahçeköy-Taksim hattıyla Mecidiyeköy’den ise 59C numaralı Arnavutköy-Mecidiyeköy otobüs hattıyla ulaşabilirsiniz. Metro ile İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi’ne ulaşmak isteyenler ise M6 metro hattına binerek Etiler Metro İstasyonu, Nispetiye Metro İstasyonu ve Boğaziçi Üniversitesi Metro İstasyonu’nda inerek ulaşabilirler.

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisi Adres

Adres: ARNAVUTKÖY CADDESİ NO:1 /BEŞİKTAŞ – 444 10 34

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.