arama

Huqqa nerede nasıl gidilir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

İstanbul gezmek, dolaşmak ve eğlenmek için dünyanın en önde gelen şehirleriyle yarışabilecek bir kapasiteye sahip. Dünyaca ünlü boğaz manzarası, mutlaka gidilip tadılması gereken lezzetleri ve şık dekorasyonlu mekanlarıyla İstanbul’da hayat gece gündüz bitmiyor. Bu megakentte keyfimize keyif katacak ve sunduğu hizmetle çok memnun kalacağımız birçok mekan bulunuyor. Ancak bunların en başında Huqqa geliyor. Huqqa nerede nasıl gidilir? konusunda sizlere rehber niteliğinde bir yazı hazırladık. Hadi başlayalım…

İstanbul sahilinin en özel yerlerinden birisi olan Kuruçeşme’de bulunan Huqqa, kusursuz hizmet ve doyumsuz bir keyif arayanların en çok tercih ettiği mekan olarak biliniyor. Ferah ve tertemiz mekanda kendine özgülük daha kapıdan içeri adımınızı attığınız andan itibaren kendisini hissettiriyor. Teknoloji ile hizmeti müthiş harmanlamış olan mekanda menü Apple İpad ile geliyor. Siz buradan seçiminizi yapıp onaylıyorsunuz. İlk dakikadan insanda bir şok yaşatıyor tabii ki. Klasik dışı PVC kaplı bir karton ya da suni deri kaplı kocaman bir menü beklerken çağa bu denli ayak uyduran bir uygulama karşısında şaşırmamak elde değil. İstanbul’un en şık mekanlarından birisi olan Huqqa’da daha bizleri şaşırtacak çok şey var. Peki Huqqa nerede nasıl gidilir?

Huqqa nerede nasıl gidilir?

Huqqa Cafe Restaurant Kuruçeşme’de yer alıyor. Ortaköy’den Sarıyer istikametine doğru giderken Kuruçeşme’ye geldiğinizde Cemil Topuzlu Parkı ile Turkcell Kuruçeşme Arena arasında Huqqa bulunmaktadır. Özel araçla gitmek isteyenler bu yolu kullanarak mekana ulaşabilir. Toplu taşıma imkanları arasında ise sadece otobüs bulunuyor. 22 numaralı İstinye Dereiçi­-Kabataş, 22RE numaralı Fatih Sultan Mehmet­-Kabataş, 25E numaralı Sarıyer-­Kabataş, 40 numaralı Rumelifeneri-Taksim, 40T numaralı İstinye Dereiçi­-Taksim ve 42T numaralı Bahçeköy­-Taksim otobüsleri ile Huqqa’ya ulaşabilirsiniz.

Ünlü Mimar Mahmut Anlar imzasıyla oldukça şık ve ferah olarak tasarlanan Huqqa’da yüksek tavanlar sayesinde hiçbir şekilde sıkılmıyorsunuz. Onlarca kişi aynı anda nargile içse daki mekanın büyük camları ve havalandırması öyle güzel çalışıyor ki hiç kimse dumandan etkilenmiyor. Mekanda bulunan dev ekran televizyonlar sayesinde tuttuğunuz takımın maçı daha da keyifli hale geliyor.

Huqqa, dünyanın önde gelen mutfaklarından lezzetli tatları, kaliteli hizmet ile müşterilerinin beğenisine sunuyor. Huqqa’nın dekorasyonunda özel olarak tasarlanmış geometrik desenler göze çarparken, kullanılan pastel renkler de genç ekibin enerjik ve modern vizyonunu gözler önüne seriyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.