arama

Cunda Fora Butik Hotel

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Saniye Kavas Saniye Kavas

Cunda Adası’nın tarihi rum evlerinin dokusunda bir tatil yapmak isteyenler için en uygun otellerden biri Cunda Fora Butik Otel.
Yüksek tavanlı, taş duvarlı, bahçeli, organik kahvaltılı geleneksel tatil anlayışınızı modern dokunuşlarla bütünleştirmiş bir otel. Cunda bozulmamış tarihi ile pek çok butik oteli bünyesinde barındırır. Eski taş evler, mimarisi bozulmadan butik otellere döndürülmüş pek çok yapıyla karşılaşabilirsiniz. Cunda Fora Hotel de bunlardan biri. Şömineli, deniz ve bahçe manzaralı odalarının yanısıra ekonomik standart odaları da mevcut.

Ada içinde ulaşım için herhangi bir araca gereksinim duymuyordunuz. Çünkü adada her yer yürüme mesafesinde. Cunda Fora Otel’den ücretsiz temin edebiceğiniz bisikletleri de kullanabilirsiniz. Şık döşenmiş, alttan ısıtmalı odaları ya da şömineli odaları tercih ederek sadece yaz mevsiminde değil, kış mevsiminde de gelinebilecek ideal otellerden. Yörenin taze ot, baharat, sebze ve meyvelerinden hazırlanmış geleneksel türk kahvaltısı ile Fora Otel oldukça iddialı. Ayrıca otelin sauna, hamam ve tekne turları ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Otel Hizmetleri
Yöresel ve organik ürünlerle hazırlanmış sabah kahvaltısı, saat 17:00 – 18:00 arası çay ikramı, otopark, gazete, şarj üniteleri, 24 saat açık resepsiyon, adayı keşfe çıkmak isteyenler için ücretsiz bisiklet,
hamam, sauna, tüm odalarda ve otel içinde WIFI, teras ve bahçe

Ücretli Hizmetler
Otele ait özel tekne ile Ayvalık adalarında gezi ve Edremit Koca Seyit Hava Alanından transfer hizmeti bulunmakta.

Ulaşım
Mithatpaşa Mah. Mevlana Cad. 1/1 Sokak No:7 Pk:10400
Alibey Adası / Ayvalık
Tel: +90 266 327 30 31

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.