arama

Çeşme’de Jet Ski Kiralama Fiyatları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Yaz tatilinde yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri su sporları ile ilgilenmektir. Su sporları arasında; jet ski, dalga sörfü, dragon bot, flyboarding, kano, kaydırak sörfü, kürek, rafting, yelken, yüzme yer almaktadır. Hız tutkunlarının vazgeçilmez su sporlarından birisi de jet skidir.

Çeşme’de su sporları olanakları oldukça çeşitlidir. Tatile gelen yerli ve yabancı turistlere ve o bölgede yaşayan halka kaliteli imkânlar sunmaktadır. Buraya gelip suyun tadını çıkarmak isteyenlere jet ski keyfini önerebiliriz. Hızlı, heyecan dolu ve bir o kadar da keyifli zaman geçirmek isterseniz eğer jet ski güzel bir seçenektir. Peki, jet ski nasıl kullanılır? Jet ski kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar yer almaktadır. İlk olarak; can yeleği takmanız gerekiyor. Kaza olduğu durumda yoğun dalgalara maruz kalabilirsiniz yaralanma riskini azaltmak adına can yeleği kullanmanızı öneriyoruz. Hem böyle durumlarda sizi suyun üzerinde tutmaya yardımcı olacaktır. Diğer bir nokta ise motor çalıştıktan hemen sonra kullanmayınız. Bir süre rölantide beklemenizi öneririz. Daha sonrasında ise araca biraz hız verebilirsiniz. Bu arada jet ski kullanırken sert ve keskin dönüşler yapmaktan kaçınmanızı tavsiye ediyorum. Geniş açılı dönüşler ile uygun yerlerde kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Diğer önemli bir nokta ise yüzücülerin bulunduğu noktada jet ski kullanmamanız gerekmemektedir.  Su sporları yaparken doğru bölgeyi ve tesisi seçmenizi de önerebiliriz. Çeşme’de jet ski yapabileceğiniz en uygun bölgeleri araştırdıktan sonra size en uygun olan yere gidebilirsiniz. Jet ski satın almak yeterli maddi imkânlarınız varsa tabi ki makuldür ancak jet ski keyfi için kiralama işlemi de yapabilirsiniz. Çeşmede jet ski kiralama fiyatları tesisine ve bölgeye göre değişiklik gösteriyor. Ancak günlük ortalama fiyatı 100 ile 150 € değişiklik göstermektedir.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.