arama

Çeşme’de Balık Turu Keyfi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Balıkçılık ve balık avları turu oldukça keyif veren ve eğlenceli aktivitelerden birsidir. Balığın yeri Türkiye’de apayrıdır.  Çoğu kişi için balık avları ve turları bir kültürdür. Ve de çoğu kişi için de sevdikleri ile hoş zaman geçirdiği anlardan birisidir. Deniz kenarında geçirilen vakitte ve deniz havası almak da herkes açısından keyifli olacaktır. Deniz kokusunu içimize çekçeğiz ve de o ortamda hoş sohbetler edeceğiz. Yaz ayları ve tatilinde balıkçılık yapmak balık turlarına katılmak çok keyifli olacaktır.

Çeşme’de balık turu keyfi yapmak isteyenler için de çok fazla seçenek yer almaktadır. Yaz tatilini deniz kenarında boş boş yatarak geçirmek istemeyenlerin yapabileceği farklı farklı aktivitelerden birisidir. Aslında balık turlarına katılıp balığınızı tutarak güzel arkadaşlar edinebilir. Lezzetli bir akşam yemeği geçirebilirsiniz.

Çeşme’de Balık Turu Keyfi Nerelerde Yapılır?

Çeşme’de balık turu keyfi yapmak için çok fazla seçenek yer almaktadır. Özellikle de sezonu açıldığı zaman siz balık turlarına katılabilirsiniz. Çeşme Ilıca tekne balık turuna katılabilirsiniz. Her gün günlük adalara turlar düzenlenmektedir. Size en uygun olanı seçip tekne turlarına tek başınıza ya da sevdikleriniz ile katılma şansınız vardır. Aynı zamanda Ildır balık avı turları yapan yerlerde vardır. Burada üstü kapalı bir tekne ve yolcu kapasitesi yüksek bir tekne ile yola çıkılıyor. Wc ve mutfağı yer alıyor teknede sizde sevdiklerinizle burada hoş vakit geçiriyorsunuz.

Avlar gece ve gündüz olarak yapılmaktadır. Özellikle gündüz gidilen avlarda mercan ve çupra avlanmaktadır. Gece avlarında ise kolyoz ve uskumru avları düzenleniyor. Eğer kendi başınıza tekne turu düzenlemek için de tekne turu hizmeti veren yerler vardır.

Çeşme Balık Avı Turları ve Fiatları

Çeşme’de balık turu fiyatları ortalama fiyat olarak 70 TL civarındadır. Sabah 05:30’dan başlayıp akşam saatlerine kadar yapılan bireysel ve grup olarak yapılan turlarda geçerlidir. İçerisinde ise mehtap turu yer almaktadır. Aynı zamanda açıldığınız yerlerde yüzebilirsiniz. Katılımınızı ise bireysel ve grupsal olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kiralık tekne ve balık turu için Erkan Kaptan ile iletişime geçebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.