arama

Balık Turu Yapabileceğiniz Yerler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Balık turu yapabileceğiniz yerler arasında birçok farklı nokta gözümüze çarpmaktadır. Balık avcılığı özellikler erkekler arasında yaygın olan bir aktivitedir. Aslında eş dost ile balık tutmak için bir günde anlaşılır ve genelde de o günde anlaştığınız kişilerin birçoğu gelmez. Bazı kişiler için balık avına tek başına gitmek pek sıcak gelmediği için böyle durumlarda balık avı turlarını önerebiliriz. Balık avı turları hem hobinizi gerçekleştirmek için hem de yeni arkadaşlar edinmek için güzel bir etkinliktir.

  1. Fethiye Balık Avı Turu: Tatile gittiğinizde balık avı turu programlarına da katılabilirsiniz. Onlardan bir tanesi de Fethiye’de yapılmaktadır. Fethiye’nin eşsiz koylarında ve kıyılarında balık avı yapmak gayet keyifli bir aktivite olacaktır. Fethiye balık avı turuna gidiş-dönüş, otel, servisi, açık büfe öğle yemeği de dâhildir.
  2. Alanya Balık Avı Turu: Antalya, Alanya’da yapabileceğiniz güzel bir aktivite olarak balık avı turlarını önerebilirim. Özellikle balık tutmayı sevdalıları için güzel vakit olacak hem de birçok yeni kişiyle tanışıp vakit geçirme şansınız olacaktır. Alanya balık avı turu fiyatı tek kişilik 210 TL çocuk için 105 TL, bebekler için ücret alınmıyor. Toplu katılımlarda ise fiyatlar değişiklik göstermektedir.
  3. Adrasan Balık Avı Turu: Büyük balıklar yakalamak ister misiniz? O zaman sizlere Adrasan balık avı turlarını önerebilirim. Sabah turu için 450 TL ve de akşam tarifesi için 400 TL bedeli vardır. Tekne fiyatı bedelidir. Tekneye 3 kişi katılabilirsiniz ancak büyük balık avı turları için kişi sayısı ikiye düşmektedir.
  4. İstanbul Balık Avı Turu: İstanbul balık avı turu açısından çok tercih edilen yerlerden biridir. Ancak İstanbul’da genelde bireysel olarak balık avı yapılmaktadır. Eminönü’nde mutlaka kendi başına balık tutan insanlar görmüşsünüz. Yine de İstanbul’da balık avı turu yapanlar da vardır. Fiyatlar durumdan duruma göre değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen yer Galata Köprüsü olmakla beraber İstanbul balık turu ücretleri değişiklik göstermektedir. Örnek olarak; Bostancı çıkışlı Sarıkanat- lüfer turu 75 TL ücrete tabii tutulmaktadır.
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.