arama

Antalya’da Kamp Yapabileceğiniz 6 Yer

Antalyada Kamp Alanları
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Meteoroloji Antalya için sıcak havaların artarak devam edeceğinin müjdesini verirken hafta sonu Antalya’da iki günlük olsa da kamp kaçamağı yapacaklarda şimdiden sert çantalarını hazırlasın… İşte Antalya’da sevdiklerinizle kamp yapacağınız 6 güzel yerin listesi;

1- Demre/Andriake limanı

Size ilk önereceğimiz kamp yeri, Likya yolu üzerinde ve Andriake Limanının hemen yanında yer alıyor. Bu harika kamp yeri size işi yoğunluğunuzu unutturacak.

2-Kaş Camping

İster karavan yada çadırınızda tatilin tadını çıkaracağınız kap alanlarından biri de Kaş Camping. Antalya’da bulunan ve müthiş bir konumda olan bu kamp alanı, denize sıfır kurulmuş bir doğa harikası.

3- Elmalı/Avlan Gölü

Antalya her ne kadar denizle akla gelse de ayrıca misafirlerine doğa ve göl keyfide sunuyor. Antalya’nın Elmalı İlçesi yakınlarındaki Avlan Gölü yakınlardan kamp keyfi size enerji verecektir. Sedir ormanları içerisinde kalan Avlan gölü, misafirlerine göçmen kuşlarını da yakından görmeleri için fırsat sağlıyor.

4-İncekum Orman Kampı

Alanya’ya çok yakın bir konumda olan İncekum Orman Kampı, Ormanla iç içe, deniziyle gökyüzüyle masmavi bir cennet olan İncekum’un saklı bir cenneti gibi. Güzel bir koyuda bulunan kamp alanı, Akdeniz’in masmavi sularında özgürlüğü hissedebileceğiniz bir yer…

5-Olympos

Antalya’nın en seçkin en güzel alanlarından biri olan Olympos, kamp yapmak için ideal yerlerden biri. Cennetten bir köşe olan Olympos’ta mutlaka uğramalısınız.

6-Adrasan

Adrasan, eski adıyla Çavuşköy, iki km uzunluğundaki kumsalı ve doğa harikalarıyla kamp yapmak için biçilmiş kaftan gibi… Kumsala yakın bir alanda yapacağınız kamp alanından denize girer girmez caretta carettalarla karşılaşıyorsunuz. Bol oksijen ve sessizliğin keyfini süreceğiniz kamp alanı hayatınızda her zaman güzel bir anı olarak kalacak.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.