arama

Antalya ‘Susesi Hotel’

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Saniye Kavas Saniye Kavas

1200 kişilik konaklama kapasitesine sahip Susesi Hotel, Antalya Belek’te bulunuyor. Modern çizgilere sahip olan otelin mimari anlayışı neo klasik detaylarla süslenmiş.
554 konforlu odası, denize sıfır oluşu, misafirlerine sunduğu hizmetler ile Antalya’daki en güzel tesislerden biri. Lüksü ve konforu biraraya getiren otelin avangard bir yapısı var.

Yaklaşık 400 metreyi bulan plajı ile tatilcilerine gün boyu plaj keyfi sunuyor. Üstelik konum olarak da denize sıfır. Bu yönüyle de özellikle zamandan kazanmak isteyenler ve çocuklu aileler için tercih sebebi. Plajında özel iskelesi, dinleme alanları, bar ve chalet de bulunuyor. Otelin kapalı yüzme havuzu da var.

3 çeşit oda seçeneği bulunan otelde suit oda, teras evler ya da villardan oluşan konaklama imkanları mevcut. Tamamen sizin isteğinize bağlı oda seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Akdeniz’in en büyük konferans ve kongre merkezlerinden birine sahip olan Susesi Hotel’de toplam 17 adet toplantı salonu bulunuyor. 3600 metrekare fuaye alanı ve 6600 metrekare kapalı toplantı salonu var.

Susesi Hotel’den alabileceğiniz pek çok hizmet bulunuyor. Bunlardan bazıları karşılama ve transfer, sağlık ve doktor hizmetleri, chalet hizmeti, spor eğitimleri, golf akademisi, havuz ve plaj, gençler ve çocuklar için çeşitli aktiviteler.

İletişim:
Susesi Hotel
İskele Mevkii 07450 – Belek Antalya
+90 (242) 7102400
+90 (242) 715 3399

susesihotel.com

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.