arama

Ankamall Sineması Nerede Nasıl Gidilir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fellik fellik

Ankamall Sineması Nerede Nasıl Gidilir? Kentler büyüdükçe, insanların sosyalleşme alanları ve biçimi de değişiyor. Yazlık sinemalar, mahallece toplanılıp pikniğe veya plaja gidilmesi çok keyifli toplu sosyalleşme biçimlerindendi. Şimdilerde kentlerin dikine dikine yükselen gökdelenlerinde, konforlu bir şekilde  yalnız yaşıyoruz. Yalnız üzülüyor ve yalnız seviniyoruz;  çünkü bu duygusal dalgalanmalarımızı paylaşacağımız samimiyette olan insan sayısı etrafımızda bir hayli az.

O nedenle, ne yapacağımıza nereye gideceğimize, nasıl eğleneceğimize kendimiz bireysel karar veriyoruz. Ancak itiraf edeyim; en güzel mekan veya aktivite, tek başınıza olduğunuzda pek de keyifli olmuyor. Zaten hafta içi okul veya işte yeterince yorulup, sıkılıyoruz. Geriye, bir hafta sonları kalıyor; nefes alabileceğimiz, dinlenip eğlenebileceğimiz. O nedenle iyi bir programlama ile en keyifli alternatiflerden yararlanmaya çalışıyoruz.

Kent içinde bir yerden bir yere yoğun trafik nedeniyle, gitmek mesele olduğundan; bize yakın olan park, sinema, cafe ve AVM gibi alanlar genelde ilk tercihimiz oluyor. Açıkçası sinemalar yaz-kış can kurtarır. Aynı zamanda sinema, kendi kendinize yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden. Patlamış mısır kovası ve sevdiğiniz bir içecek eşliğinde; sinemada izlediğinizin filmin büyüleyici dünyasına adım atarsınız.

Ankara’da sinema keyfini doya doya yaşayabileceğiniz, Ankamall sinemasından bahsetmek istiyorum. Ankamall sineması, ister hafta içi iş çıkışı, ister hafta sonu arkadaşlarınızla keyifli filmler izleyebileceğiniz harika bir mekan. Sinema, kaliteli ses sistemi, salonları ve vizyon filmleri seçkisi ile Ankaralıların en çok ilgi gösterdiği yerler arasında bulunuyor. Sinema, oldukça kolay ve merkezi bir noktada bulunan,  Ankamall AVM içinde yer alıyor.

ANKAMAL SİNEMASINA NASIL GİDİLİR?

Ankamall sinemasına ulaşmakta oldukça kolay. Çünkü sinema, Ankamall AVM 2/242 Akköprü, Ankara adresinde yer alıyor. Adresi tarif edecek olursam; Kızılay Metro ‘a geldikten sonra istasyonundan metro bölümünden giriş yapıyorsunuz.

Bunun için Kızılay – Batıkent metrosuna binmeniz ki,  kazara Kızılay – Çayyolu metrosuna binmemek için dikkatli olmanız lazım. Kızılay -Batıkent Metrosu’na bindikten sonra Ankamall’ a ve dolayısı ile sinemaya ulaşmak için Akköprü durağında inmeniz gerekiyor. Akköprü durağından sonra AVM binası 10 metre ilerde sizi karşılayacak.

Elbette, sinemaya  gitmeden yol tarifi,  vizyon filmlerinin seansları, hangi salonlarda izlenimde olduğunu ve sinema bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Bunun için size gerekli olan Ankamall Sinema telefon numarası: 0 312 541 14 444 ne için arayacağınız size kalmış.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.