arama

Dünya Tiyatro Günü, ENKA’da “Unutulmaz Şarkılarla” Kutlanacak!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Hülya AŞKAROĞLU
  • 1 Star
    Loading...

27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde, ENKA Kültür Sanat, sahnelerin unutulmaz şarkıları ile bir kutlama yapmaya hazırlanıyor.27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında ENKA Kültür Sanat, 29. Yıl Tiyatro Buluşmaları çerçevesinde deneyimli tiyatro müzisyeni Çiğdem Erken ve Orkestrası’nın etkinliğine evsahipliği yapacak.

ENKA Kültür Sanat özel prodüksiyon tarafından 3. defa düzenlenecek, performansta sahnelerin unutulmaz ve nostaljik şarkıları seslendirilecek. İzleyenlere, unutulmaz anlar yaşatmayı  amaçlayan  etkinlik; Çiğdem Erken ve  orkestrası ile ENKA Kültür Sanat özel prodüksiyonun bir araya gelmesi  sonucu oluştu.

Brecht’ten Haldun Taner’e, Shakespeare’den Can Yücel’e Eserler Seslendirilecek!

İzleyicilere, 27 Mart Pazartesi akşamı 3. Kez  unutulmaz bir deneyim yaşatacak olan konserde; Brecht’ten Haldun Taner’e, Shakespeare’den Can Yücel’e, edebiyat’tan  tiyatro sahnesine taşınmış  bir çok unutulmaz eser  seslendirilecek. Konserde dinleyicilere bir çok seçkin ve unutulmaz nostaljik eseri  Çiğdem Erken seslendirecek. Sanatçıya sahnede, birbirinden ünlü ve  başarılı isimler eşlik edecek.

Bu isimlerden bazıları:

Çağan Irmak, Demet Evgar, Devrim Yakut, Gökçe Bahadır, Serkan Keskin, Tuba Ünsal, Tuğrul Tülek, Alican Yücesoy, Caner Cindoruk, Celil Nalçakan, Hakan Bilgin, Keremcem, Özge Borak ve  Selçuk Borak eşlik edecek.

Bu kadronun  sahneleyeceği performansı kaçırmamanızı öneriyorum 29. yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları etkinliği, 5 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecek. Etkinliğin biletlerine ise, ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz. Bilet ücretlerinin 40 TL olduğu etkinlikte, öğrenci biletlerinin ücreti ise 20 TL olarak belirlenmiş.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.