arama

Ayder yaylasının en iyi otelleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Rıdvan KÖSE
  • 1 Star
    Loading...

Yaz aylarında sıcaktan bunalanlar ya da sıcakla nemle arası çok iyi olmayanlar için muhteşem bir önerimiz var. Karadeniz’in kartpostal gibi manzarası eşliğinde Temmuz-Ağustos aylarında montla gezmeye ne dersiniz? Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyimi sizlere yaşatacak olan Ayder yaylasında bol oksijen ile ciğerleriniz bayram edecek.

İşte Ayder yaylasının en iyi otelleri;

1-Villa de Pelit Otel

Karadeniz’in muazzam doğası ve havası içerisinde bir butik otelde 5 yıldızlı konforu ve hizmeti sunan Villa de Pelit Otel’de tatilin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Otelin penceresinden baktığınızda iki ayrı şelaleyi aynı anda göreceksiniz. Şömine başında sıcacık çayınızı yudumlayacak, cam balkonlarda eşsiz manzara eşliğinde tatilinizi yapacaksınız. Havanın açık olduğu günlerde yeşilin her tonu sizi kendisine tekrar aşık edecek.

Adres: Ayder Yaylası | Yukari Ambarlik Mevkii, Festival Alanı, Çamlıhemşin

2-Ayder Avusor Butik Hotel

Ayder yaylasına gidiyorsanız nehir ile bulutların dans ettiği yerde bulunan Avusor Butik Hotel’e mutlaka uğrayın. Odanızın camını açtığınızda gürül gürül akan nehir size doğadan nameler söyleyecek. Karadeniz yöresel kahvaltısıyla güne başlayacak, tertemiz çam kokuları eşliğinde doğa gezileri yapabileceksiniz.

Adres: Camli Hemsin Ayder Yaylasi, Çamlıhemşin

3-Ayder Doga Resort

Cennetten bir köşe gibi olan Ayder Yaylasında doyumsuz bir manzaraya karşı uyanmak ve temiz havanın verdiği mutlulukla güne başlamaya ne dersiniz? Ayder Doga Resort, yayla tatilinde ihtiyacınız olan bütün imkanları sunacak. Güler yüzlü hizmeti, temiz odaları ve muhteşem Karadeniz lezzetleriyle tatilinizin bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

Adres:Ayder Yaylasi, Rize

4-Gelgor Hotel

Ayder Yaylasının en güzel manzaralarından birisine sahip olan Gelgor Hotel, sunduğu üstün hizmet ile öne çıkıyor. Özenli odaları, samimi hizmeti ve her an size yardımcı olmaya çalışan çalışanlarıyla konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Mutlaka gidip görmeniz gereken Gelgor Hotel’de ayrıcalıklı tatilin keyfini yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

Adres: Asagi Ambarli Mevkii, Ayder Yaylasi, Çamlıhemşin

5-Dere Hotel

Büyükşehirlerin gürültülü ve kirli havasından kaçıp fabrika ayarlarınıza dönebileceğiniz muazzam bir mevkide yer alan Dere Hotel, tatiliniz boyunca sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacak. Fırtına deresinin yukarısında yer alan otelde hasret duyduğunuz kaliteli uykuya doyamayacaksınız. Leziz yemekleri, ilgili personeli ve butik tarzıyla Dere Hotel’de kaldığınıza pişman olmayacaksınız.

Adres: Ayder Yaylası, Çamlıhemşin