arama

Antalya’nın en iyi biftek restoranları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Rıdvan KÖSE
  • 1 Star
    Loading...

Tatil sadece denize girmek veya tarihi yerler görüp doğa yürüyüşleri yapmak demek değildir. Yiyeceğiniz yemekler ve tadacağınız eşsiz lezzetler de tatilinizin bir parçasıdır. Tüm gün denizde ya da gezip dolaşırken yorulup acıktığınızda “Nerede yemek yesek” derdinize son veriyoruz. Antalya’da tüm yorgunluğunuzu alacak ve midenize bayram ettirecek biftek veya et çeşitlerini bulabileceğiniz mekanları sizler için sıraladık.

İşte Antalya’nın en iyi biftek restoranları;

1-Turgay Et Lokantası

Sunumu ve dekorasyonuyla kendisine has bir mekan olan Turgay Et Lokantası, bugüne kadar yediğiniz tüm et tatlarını unutturacak lezzette biftek yeme imkanı sunuyor. Bu mekanda menü yok! Kasap usulü vitrinden eti seçiyorsunuz ve istediğiniz şekilde pişirilip önünüze geliyor. Kendisine has ikramları ve sunumuyla Antalya’da et yemek için en ideal adreslerden birisi.

Adres: Caglayan Mah. 2048 Sokak No:5/1 | Barinaklar

2-Konyaalti Et&Steakhouse

Dışarıdan bakıldığında mütevazi bir yer gibi görünen mekanda inanılmaz bir lezzetle karşılaştığınızda siz de şaşıracaksınız. Başlangıç olarak servis edilen çorbadan itibaren damaklarınız şenlenmeye başlıyor. Dekorasyon, sunum ve lezzet bakımından oldukça üst seviye olan mekanda güler yüzlü hizmet ile karşılanıyorsunuz.

Adres:Altınkum Mah.470 Sok.No:13/1

3-My Steakhouse

Antalya’nın merkezinde otopark sıkıntısı yaşamadan gönül rahatlığıyla yemek yiyeceksiniz. Biftek konusunda çok başarılı olan mekanda dekor ve sunum da ayrıca göz kamaştırıcı cinsten. Çalışanları hem güler yüzlü hem de menü hakkında oldukça bilgili. Ne yiyeceğinize karar veremiyorsanız çalışanlar sizi oldukça iyi yönlendiriyor. Lokum gibi bifteklerle tatilinize tat katacaksınız.

Adres: Şirin Yalı Mahallesi Lara Caddesi | 1528 sokak No:2

4-Burger Sound

İçerisinde ne olduğu belli olmayan burgerlere, tatsız tutsuz et yemeye artık son! Burger Sound size gerçek et ile lezzetini asla unutamayacağınız bir burger servis edecek. Biz şimdiden uyaralım. Burger kriziniz tuttuğunda aklınıza hep Burger Sound gelecek.

Adres: Sirinyali Mahallesi, Eski Lara Caddesi, No:108A-B

5-Ramiz Grill House

Yemeğinizi eşsiz bir deniz manzarası eşliğinde yemeye ne dersiniz? Muazzam sunumu ve leziz et çeşitleriyle Ramiz Grill House kusursuz bir yemek için sizleri bekliyor. Muhteşem dekoru ve enfes lezzetiyle kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Güler yüzlü ve özenli çalışanlarıyla Antalya’ya dair hafızanızda ve damağınızda iz bırakacak bir mekan.

Adres: Kuşkavağı Mahallesi, Akdeniz Bulvarı No: 116